نگران بودن اخبار خلاقیت رستوران اخبار گوناگون

نگران بودن: اخبار خلاقیت رستوران اخبار گوناگون

آیا هزینه‌ها براق اعلام نمی‌شود؟/ خانه موسیقی باید تعطیل شود ، کیوان ساکت

کیوان ساکت نقطه‌نظرات خود را راجع به اعلام هزینه‌ها و شفاف‌سازی بودجه جشنواره فجر بیان و تصریح کرد که منزل موسیقی باید تعطیل شود. با این منطق که این نها..

ادامه مطلب

جزئیاتی تازه از جرائم راننده‌ای که زنان را می‌ربود و به آنها تجاوز می کرد

زنی جوان روز ١١ آذر با مراجعه به کلانتری گلبرگ، به مأموران اعلام کرد که به‌دست راننده یک دستگاه خودروی پراید ١٤١ نقره‌ای ربوده شده است و در‌حالی‌که این شخص..

ادامه مطلب

عقب‌نشینی ژنـرال ضدایـرانی

ژنرال جیمز متیس، فرمانده ارشد دولت باراک اوباما در خاورمیانه، در آن دوره از حامیان سرسخت حمله نظامی به کشور عزیزمان ایران بود؛ ولی اکنون که او وزیر دف..

ادامه مطلب

وارد رقابت‌های انتخاباتی می‌شوند ، ائتلاف دولت قانون&quot، و مالکی با &quot،

بالاخره نشست حزب الدعوه به توافق بین نوری مالکی و حیدر العبادی جهت تشکیل یک ائتلاف جهت ورود به انتخابات نینجامید و العبادی از تشکیل ائتلاف “الن..

ادامه مطلب

طرح ترافیک در شورای هماهنگی ترافیک نهایی می‌شود

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از بررسی طرح ترافیک تازه در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت: جلساتی هم در مورد تجمعات و اعتراض‌های هفته اخیر برگزار خواهد ..

ادامه مطلب

عکس) + خبرسازان کوچک 96 (

قتل، یکی از تلخ‌ترین اخبار حوادث است ولی در میان قتل‌ها شاید بتوان از کشتن کودکان به عنوان تلخ‌ترین جنایت‌ها نام برد. خبرسازان کوچک 96 (+ع..

ادامه مطلب

چرا ترساندن ترامپ به قطع کمک‌ها به فلسطینیان خطرناک‌تر از عوض کردن پایتخت اسرائیل است؟

ترامپ در حساب توییتر خود فلسطینی‌ها را با «قطع کمک‌های امریکا» به دولت فلسطین و «آژانس امداد و کار شرکت ملل متحد جهت پناهندگان فلسطینی» ترساندن کرد. عوض کردن پ..

ادامه مطلب

حدود 3 هزار داعشی همچنان در سوریه و عراق هستند

یک روزنامه آمریکایی نوشت که هزاران تن از اعضای داعش همچنان در سوریه و عراق حضور دارند و حملاتی به سبک جنگ‌های چریکی علیه غیرنظامیان و نیروهای نظامی انجام ..

ادامه مطلب