نگران بودن اخبار خلاقیت رستوران اخبار گوناگون

نگران بودن: اخبار خلاقیت رستوران اخبار گوناگون

رزمایش ها با کره جنوبی را متوقف کردم/ اگر مذاکرات شکست بخورد، رزمایش ها دوباره شروع می شوند ، ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد: اگر مذاکرات (با کره شمالی) شکست بخورند، این رزمایش ها می‌توانند دوباره شروع شوند که امیدوارم این اتفاق نیفتد. ..

ادامه مطلب

شکست مذاکرات تشکیل دولت تازه جمهوری چک و احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام

مذاکرات با نشانه تشکیل دولت تازه جمهوری چک به درهای بسته خورد و این امر احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام را زیاد کردن داده است.  شکست مذاکرا..

ادامه مطلب

وارد رقابت‌های انتخاباتی می‌شوند ، ائتلاف دولت قانون&quot، و مالکی با &quot،

بالاخره نشست حزب الدعوه به توافق بین نوری مالکی و حیدر العبادی جهت تشکیل یک ائتلاف جهت ورود به انتخابات نینجامید و العبادی از تشکیل ائتلاف “الن..

ادامه مطلب

چرا ترساندن ترامپ به قطع کمک‌ها به فلسطینیان خطرناک‌تر از عوض کردن پایتخت اسرائیل است؟

ترامپ در حساب توییتر خود فلسطینی‌ها را با «قطع کمک‌های امریکا» به دولت فلسطین و «آژانس امداد و کار شرکت ملل متحد جهت پناهندگان فلسطینی» ترساندن کرد. عوض کردن پ..

ادامه مطلب

حدود 3 هزار داعشی همچنان در سوریه و عراق هستند

یک روزنامه آمریکایی نوشت که هزاران تن از اعضای داعش همچنان در سوریه و عراق حضور دارند و حملاتی به سبک جنگ‌های چریکی علیه غیرنظامیان و نیروهای نظامی انجام ..

ادامه مطلب

آمریکا نمی‌تواند خواست و اراده مردم را با دلارهایش بخرد / اردوغان خطاب به ترامپ

اردوغان در تصویر العمل به ترساندن ترامپ جهت قطع کمک‌های آمریکا به کشورهایی که به محکومیت به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسراییل رای دادند گفت: آمریکا نمی‌ت ..

ادامه مطلب

کشف نخستین رد پای ترامپ در اسناد پاناما

اولین نشانه‌ از وجود نام رئیس‌جمهوری آمریکا در اسناد پاناما فاش شد؛ جزئیاتی از فروش یک آپارتمان در کاخ ترامپ در نیویورک. کشف نخستین رد پای ترام..

ادامه مطلب

هشدار مسکو نسبت به نشانه قرار گرفتن نیروهای خاص روسی در سوریه

وزارت دفاع روسیه نسبت به نشانه قرار گرفتن نیروهای این کشور در شرق سوریه هشدار داد. هشدار مسکو نسبت به نشانه قرار گرفتن نیروهای خاص روسی در..

ادامه مطلب